KONST / Litografier / Färglitografi 14976329
nr 1497 6329
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Dans. Signerad, numrerad 279/350. Färglitografi, bildmått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x51 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:34:40
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)